نتایج جستجو برای عبارت :

یک سخنران در سمیناری یک بیست دلاری را بالا گرفت و از حضار پرسید: «چه کسی این بیست دلاری را می‌خواهد؟» همه دستها را بالا بردند.

سخنران پول را مچاله کرد. بعد دوباره پرسید :«چه کسی این را می‌خواهد؟» باز هم دستها بالا رفت.
سخنران اسکناس را روی زمین انداخت و آنرا لگد کرد. دوباره سوالش را تکرار کرد و بازهم همه‌ی دستها بالا رفت.
سخنران گفت:
بارها در زندگی پیش آمده است که به دلیل تصمیماتی که می‌گیریم یا بر حسب تصادف احساس کنیم که مچاله و کثیف شده‌ایم اما این را بدانید که هیچگاه ارزش خود را از دست نخواهید داد
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
ﺩﺭ یک سمینار رموز موفقیت، سخنران از حضار ﺮﺳﺪ: 
«ﺁﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺭﺍﺖ ﻫﺮﺰ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪﻧﺪ؟»
حضار ﻓﺮﺎﺩ ﺯﺩﻧﺪ: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪﻧﺪ.»
سخنران: «ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺍﺩﺴﻮﻥ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
حضار: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪ.»
سخنران: «ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ماری کوری ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «جمز وات ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران ﺑﺮﺍ ششمین ﺑﺎﺭ ﺮﺳﺪ: «ﻣﺎﺭ ﺭﺍﺳﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
ﻣﺪﺗ ﺳﻮﺕ ﺩﺭ ﻼﺱ ﺣﺎﻢ ﺷﺪ. ﺳﺲ یکی از حاضرا
ﺩﺭ یک سمینار رموز موفقیت، سخنران از حضار ﺮﺳﺪ: 
«ﺁﺎ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﺭﺍﺖ ﻫﺮﺰ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪﻧﺪ؟»
حضار ﻓﺮﺎﺩ ﺯﺩﻧﺪ: «ﻧﻪ! ﻧﺸﺪﻧﺪ.»
سخنران: «ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺍﺩﺴﻮﻥ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ﺮﺍﻫﺎﻡ ﺑﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «ماری کوری ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران: «جمز وات ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
سخنران ﺑﺮﺍ ششمین ﺑﺎﺭ ﺮﺳﺪ: «ﻣﺎﺭ ﺭﺍﺳﻞ ﺗﺴﻠﻢ ﺷﺪ؟»
ﻣﺪﺗ ﺳﻮﺕ ﺩﺭ ﻼﺱ ﺣﺎﻢ ﺷﺪ. ﺳﺲ یکی از حاضرا
او خواهد آمد
❤ شما هم دعوتید
موسسه قرآنی شیفتگان وحی 
به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف)
جشن بزرگ نیمه شعبان را در روز شنبه ۳۱ فروردین 
⏰ از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۲/۳۰ 
برگزار می نماید
✨مسابقه واهدا جوایز به قید قرعه به حضار گرامی
 می باشد  
 حضور شما زینت بخش محفل ما است
.تیرانداز نرماندیقسمت آخر.نرماندینوزدهم ماه دسامبر ۱۹۷۸مراسم یادبود کشته شدگان جنگ جهانی دوم.آخرین بازمانده های جنگ، روی صندلیهای چوبی، جایی نزدیک ساحل آرام نرماندی زیر پرچم فرانسه با چشمهایی اشکبار از دیدار دوباره هم اما اینبار نه با صورت های خراشیده و یونیفرمهای خون آلود. با کت و شلوارهای آراسته و ترنچ کتهای یکدست.سخنران، روی سن در کنار پرچم ایستاده بود و شروع به قرائت متن قدردانی ارسالی رئیس جمهور کرد؛"امروز که پس از گذشت سی و پنج سال
مشکلات مختلف شانه ها
یکی از رایجترین مشکلات مفصلی در دستها، گیر افتادگی شانه است. در گیر افتادگی شانه، بیمار به سختی دست خود را به پشت بدنش میبرد. کارهایی که نیاز به بالا بردن زیاد دستها دارد دردناک است. گاهی درد بیمار را از خواب بیدار میکند بخصوص اگر فرد بر روی شانه مبتلا بخوابد. ضعف در عضلات شانه و بازو از دیگر نشانه های این عارضه است.
ادامه مطلب
به نام خدای مهدی (عج)

امام خمینی بعد تصویب قانون کاپیتولاسیون در 21 مهر 1343:بسم الله الرحمن الرحیمانالله و اناالیه راجعون. من تاثرات قلبی خودم را نمی توانم اظهار کنم، قلب من در فشار است؛ این چند روزی که مسائل اخیر ایران را شنیده ام خوابم کم شده (گریه حضار) ناراحت هستم، قلبم در فشار است. با تاثرات قلبی روز شماری می کنم که چه وقت مرگ پیش بیاید. (گریه شدید حضار)ایران دیگر عید (گریه حضار) ندارد، عید ایران را عزا کرده اند، (گریه حضار) عزا کردند و چراغان
سخنران معروفی در مجلسی که دویست نفر در آن حضور داشتند. یک اسکناس صد دلاری را از جیبش بیرون آورد و پرسید چه کسی مایل است این اسکناس را داشته باشد؟ دست همه حاضران بالا رفت. سخنران گفت بسیار خوب. من این اسکناس را به یکی از شما خواهم داد، ولی قبل از آن می خواهم کاری بکنم. و سپس در برابر نگاه های متعجب حاضران اسکناس را مچاله کرد و باز پرسید: چه کسی هنوز مایل است این اسکناس را داشته باشد؟ و باز دست های حاضرین بالا رفت. این بار مرد اسکناس مچاله شده را به
خصوصیات شخصیتی افراد چپ و راست دست

پژوهشگران اسپانیایی در تحقیقات خود نشان دادند که افراد چپ دست خوبیهای دنیا را در نقطه مقابل راست دستها می بینند.
به گزارش خبرگزاری مهر، محققان دانشگاه گرانادا با بازنگری تعداد زیادی از مطالعات مربوط به راست دستها و چپ دستها دریافتند دستی که افراد با آن می نویسند نگاه آنها را نسبت به دنیا تغییر می دهد و می تواند بر روی روش این افراد در دیدن مفاهیمی چون خوبی و بدی تاثیر بگذارد. به طوری که چپ دستها خوب
خیاباندر‌ خیل شکوه بارانچه پرنده هاکه پر می زدند عشق را در آسمانباران که می آیدمی شوم دلتنگدلتنگ بوی خاک دشتدیدن تولد رنگین کمانو قدم زدن با تو در خیابان
باران آمده تا بشوید دستها را!باران آمده تا بشوید غم ها را!

به سخره گرفتیم باد راصدای باران گیج کرده بود مراتو محو بارانمن در تماشای توکنار آن کوچه باغمنکنار توتو در کنار منباز و به بازودست در دستچه زیباست کنار حتی خیال توباز هم زندگیباز هم عاشقیحتیقدم زدن تنهایی را در ترانه باران
باران

معتقدم تولید شایعه استعفای رییس جمهور در این روزها اقدامی عامدانه در راستای تقابل با درخواست افکار عمومی برای تغییر در انتخاب سخنران راهپیمایی 22 بهمن بود.
در چند روز اخیر فضای مجازی شاهد تکرار یک درخواست فراگیر برای انتخاب سردار قاآنی به جای حسن روحانی بعنوان سخنران اجتماع عظیم مردم پایتخت بود. مردم معتقد بودند در چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی کسی باید سخنران مراسم باشد که راه آن شهید را باور داشته باشد. به نظر می رسد به موازات انتشار
لینک دانلود:
http://bit.ly/2ONfg68

http://bit.ly/2ONfg68

برای مشاهده تمامی سوالات با جواب بر روی لینکهای بالا کلیک کنید

قسمتی از سوالات لینک بالا:

) تنفس سریع و منقطع در حین صحبت نشانه چیست؟
۱- کمبود اکسیژن محیط
۲- استرس فرد
۳- ترس و ناامیدی ☑
۴- بیماری تنفسی

) دم کوناه بازدم طولانی نشانه چست؟
۱- افسردگی ☑
۲- خوشحالی
۳- تخقیر
۴- ناراحتی

) کدام یک از مواد زیر از شیوه های گوش دادن فعال نیست؟
۱- استفاده از اصوات تایید کننده
۲- ارجاع به خود ☑
۳- باز خورد
۴- توجه ب
گزارش توسط مهندس متین > بخش سیاسی سایت

از مجموع ۱۲۳ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان بنزین، حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک پایین (کم درآمد) و حدود ۶۷ هزار میلیارد تومان سهم سه دهک بالا (پردرآمد) بود؛ یعنی سه دهک بالا حدود شش برابر بیشتر از سه دهک پایین از یارانه‌های بنزین نفع می‌بردند.
ادامه مطلب
تندینیت – التهاب یک تاندون
بورسیت – التهاب بورس مفصلی (کیسه پر از مایع اطراف یک مفصل)
آسیب فشار تکراری – معمولا در دستها و مچ دستهای کارمندان ادارات مشاهده میشود، اما ممکن است در سایر مفاصل کوچک بدن نیز دیده شود.
گرفتگی شانه (شانه یخ زده) – باعث میشود بالا آوردن دستها به سختی انجام گیرد. گاهی این عارضه به آسیب به بافتها، مثل فشار به عضلات (کشیدگی عضله) مربوط میشود و گاهی هیچ دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد.
سندروم تونل کارپال – به علت وارد شدن
برای پیشگیری از این ویروس وحشی!! بهترین راه اول شستن دستها و دوم شستن دستها و سوم شستن دستها و در انتها استفاده از ماسک هست...الانم که خداروشکر سیستم اطلاع رسانی فوق پیشرفته شده و همه دکتر شدن...همه...
این ویروس زیبای وحشی...طبق تحقیقات همکارانم در دانشگاه کالیفرنیا از یک خفاش وحشی تر اومده که سیستم ایمنی این خفاش بسیار قوی بوده...و برای همین ویروس راحت برای خودش در بدن انسان دور دور کرده و تکثیر میکند...افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند سریع تر م
بهار بهیمو شونی شالیزار، معصومه بالا ملی
ته جلو دیی ته مار ته دنبال، معصومه بالا ملی
من دومه غریبی دل داری ناخار، معصومه بالا ملی
الهی بمیره کیجا تنه مار، معصومه بالا ملی
معصومه بالا ملی
برو دندون طلایی
مره زندون هدائی

و دستها از خاک روییدند : یک ماجراجویی به شدت هیجان انگیز و نفس گیر!

و دستها از خاک روییدندنویسنده: سوسن طاقدیسانتشارات: سوره مهر
معرفی:
اگر اهل خواندن کتاب های هیجانی و پر ماجرا هستید، این کتاب را به شما پیشنهاد می کنم.این کتاب بسیار جذاب و ماجراجویانه است، به طوری که هر از چند گاهی از خود می پرسید: بعدش چه می شود؟!! چطور نجات پیدا می کنند؟!
خلاصه:
خواهر و برادی به نام فرزانه و محمود به همراه خانواده-شان برای دیدن عموشان به روستا می آیند و آن جا
چراغ اگر می‌خواهد که او را بر بلندی نهند، برای دیگران می‌خواهد و برای خود نمی‌خواهد. او را، چه زیر چه بالا-هرجا که هست- چراغ منور است؛ الّا می‌خواهد که نور او به دیگران برسد. این آفتاب که بر بالای آسمان است اگر زیر باشد، همان آفتاب است، الّا عالم تاریک ماند. پس او بالا برای خود نیست، برای دیگران است.
رفته بودم به تماشای مسابقه ی والیبال نوجوانان. مربی یکی از تیم ها، آقایی بود که وقتی تیمش یک پون از دست می داد، جدی جدی با بچه ها دعوا می کرد. وقتی هم که بچه ها پون می گرفتند، داد می زد کم است. یک بار، یکی شان یک سرویس زد و سرویس خوابید ته ِ زمینِ تیم مقابل. پسرک شادان و خندان دوید سمت مربی اش. مربی اش ولی گفت کم است، من چهار تای دیگه از همین سرویس می خوام ازت. این ها را بلند می گفت. انقدر بلند که صدایش به وضوح، به ما هم که در جایگاه تماشاچی ها نشسته ب
شناخت شخصیت از روی حرکات دست ها

دست دادن محکم: فردی که دستش را دراز کرده و سپس دستانش را به طریقی می چرخاند که دستش بالا و کف دستش پایین قرار می گیرد، سعی در توفق و برتری جویی دارد. این نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعیت های سیاسی و دیپلماتیک کاربرد دارد.
ادامه مطلب
مفهوم بسیج در غدیر امامت معنا گرفت
وقتی پیمبر دست علی بالا به پهنا گرفت
مفهوم بسیج با حضرت آدم در اول خلقت
وقتی ز نور اهل بیت آدم تن رعنا گرفت
مفهوم بسیج را فاطمه خوب تفسیر کرد
در دفاع از ولایت میخ و در جان آنا گرفت
مفهوم بسیج با امام حسن گرامی تر شد
برای حفظ دین از معاویه صلح بینا گرفت
مفهوم بسیج خون ثارلله است تا بینهایت
دین زنده از آن و بسیج از آن مبنا گرفت
مبنای بسیج حضرت عباس بن علی است
 مشق ما داد و هماره لشکر توانا گرفت
مفهوم بسیج 
دوستی میگفت:سمیناری دعوت شدم که هنگام ورودبه هر یک از دعوت شدگان بادکنکی دادند.
سخنران سمینار بعد از خوشامدگویی به حاضرین که 50 نفر بودندخواست که با ماژیک اسم خود را روی بادکنک نوشته و آنرا در اطاقی که سمت راست سالن بود بگذارند و خود در سمت چپ جمع شوند.
سپس از آنها خواست در 5 دقیقه به اطاق بادکنکها رفته و بادکنک نام خود را بیاورد.
من به همراه سایرین دیوانه وار به جستجو پرداختیم ، همدیگر را هل میدادیم و زمین میخوردیم و هرج و مرجی به راه افتاده بو
فشار خون بالا یکی از بیماری های رایج بین افراد در سنین مخلف است. به خصوص افرادی که در سنین بالا به سر می برند اکثرا از فشار خون بالا رنج می برند. در شبکه پزشکی و سلامت و ایران اخیرا مطلبی تحت عنوان همه چیز در رابطه با فشار خون بالا منتشر شده است که پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید. این مطلب به طور کامل به دلایل ابتلا به فشار خون بالا، شیوه های پیشگیری از فشار خون بالا و مدل های مختلف درمان فشار خون بالا پرداخته است.
همچنین در این مطلب شیوه خواندن
✨✨✨
   " قرآن و عترت رهگشای زندگی "
✨✨✨✅ در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و یاران همراهموسسه قرآنی ، فرهنگی شیفتگان وحی برگزار کرد :
✅ شانزدهمین جشنواره ویژه ایام الله دهه مبارک فجر : با محوریت خانواده موفق همراه با اهدای جوایز نفرات برتر مسابقات
         گزارش مختصر جشنواره⬅️مجری:استاد توانمند سرکار خانم عزتی ⬅️ قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط استاد توانمند و چهره شاخص ق
نوبخت: علت افزایش تورم موجود در جامعه بخاطر هجوم عده‌ای سرمایه‌دار بود که قیمت کالاها را با تهدید امریکا بالا بردند.
یعنی اگه علم الهدی این حرف رو زده بود، تاجزاده خودش رو از برج میلاد پرت میکرد پایین، زیباکلام با مرگ موش خودکشی میکرد، آشنا هم خودش رو مینداخت زیر تریلی ۱۸چرخ!
به نظرتون ترکیب توانایی‌های حرکتی رو به رشد، دویدن، پریدن، جهیدن، بالا رفتن از دیوار راست، مهارت‌های کلامی فزاینده، جمله‌های سه چهار کلمه‌ای، گنجینه کلمات در حال تکمیل و طوطی سخن‌گو با احساسات انفجاری غیر قابل کنترل چی خواهد شد؟
یعنی جوجه‌ای که کشوهای دراور خانه صاحبخونه رو کشیده بیرون، در حالی که به عنوان پله داره ازشون میره بالا، فریاد پیروزمندانه پله پله، بالا بالا سر میده و اگر در فرآیند فتح قله‌ ورود کنی با مخلوطی از جیغ و گریه
مفهوم بسیج 
هرکجا سینه زنت دستِ دعا بالا بُرد
مادرت با عجله دستِ عطا بالا برد

بارها بوسه زد و پیش همه جسم تو را
بر سرِ دوش، رسولِ دو سرا بالا برد

ما کجا ظرفیتِ عشقِ تو را داشته ایم؟!
نظر فاطمه، ظرفیتِ ما بالا بُرد

از روی خاک جدا کرد و حسینیه رساند
" ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد "

پشت در ماند رخت تا که خجالت نکشیم
دست لطفت همه جا شأن گدا بالا برد

رو به کعبه نزدم جز به تمنای خودت
نرخِ توحید مرا کرب و بلا‌ بالا برد

کم ندیدیم که بدکاره ی بی تقوا را...
مریم به صورت طفلش چشم دوخته بود. از خوشحالی اشک درون چشمانش جمع شد. با خودش گفت: نیومدی نیومدی حالام که اومدی تو چه اوضاعی اومدی؟!خاطره سال گذشته از جلو چشمانش گذشت. سوار اتوبوس بود. به حرف مسافران روبرویش گوش می داد. روبرویی می گفت: داشتن بچه واجبه؟کناری با صورتی بی حالت جواب داد: بالاخره برای بستن دهن خونواده شور لازمه.روبرویی صورتش را در هم برد و گفت:گور پدر خونواده شورمریم لبخندی زد و گفت: بچه داشتن واجب نیس مستحبهخانم روبرویی چشم هایش را د
از آسمان باد تبدّل می‌وزد. هنگامه‌ی تحویل است و خموشان با فانوس انتقال در شب تیره می‌گردند. هنگامه‌ی دستها در دستها، و آغوشهای تنگ، و بوسه‌های نور و فروریختن حجاب ظلمت. 
هنگامه‌ی تعویض جامه‌ها، بیداری روح در جسم و از این مردگی برخاستن. چنان بر صحنه است و چنین در کار! سرانجام عرق مردان دل ثمر می‌دهد و عقیده شرمسار تاریخ پست خویش نفس آخر خواهد کشید و حقیقت از خاکستر برخواهد خاست. 
هنگامه‌ی تغییر استو خموشان با فانوس‌ انتقالدر شب تیره می
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی شب عاشورا محرم ۹۸
هرکجا سینه زنت دستِ دعا بالا بُرد
مادرت با عجله دستِ عطا بالا برد

بارها بوسه زد و پیش همه جسم تو را
بر سرِ دوش، رسولِ دو سرا بالا برد

ما کجا ظرفیتِ عشقِ تو را داشته ایم؟!
نظر فاطمه، ظرفیتِ ما بالا بُرد

از روی خاک جدا کرد و حسینیه رساند
" ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد "

پشت در ماند رخت تا که خجالت نکشیم
دست لطفت همه جا شأن گدا بالا برد

رو به کعبه نزدم جز به تمنای خودت
نرخِ توحید
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید.                  ...: پوستـر ویـروس کرونـا :...علائم : سـر درد - گـلـــو درد - سـرفـه کـردن - تـب شـدیــد.انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه).پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار - استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zai
قرارگیری صندلی ها به صورت دایره ای شکل
این طرح با حذف کامل میز باعث افزایش ارتباط مستقیم حضار با یکدیگر می شود. در این طرح هیچگونه جایگاه فیزیکی برای رئیس یا مدیر در نظر گرفته نشده است و از این جهت به راحت بودن و صمیمت حضار کمک می کند. در این طرح بندی صندلی ها به صورت دایره ای شکل مرتب شده اند و اندازه فضای بین صندلی ها نیز می تواند در صورت لزوم تغییر کند.
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید. پوستـر ویـروس کرونـا علائم : سـر درد - گـلـــو درد - سـرفـه کـردن - تـب شـدیــد. انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه). پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار - استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه. دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
سهامی که چند روز پیاپی اصلاح کرده ند و ریزش داشته اند بر اساس شرایط تکنیکال باید در پیش گشایش تحت نظر باشند و مواردی که تقاضای خوبی دارند که تا باز شدن بازار قیمت رو از کف به سمت بالا رشد میدن این قابلیت رو دارن که حداقل ۴ درصد همون اول کار رشد کنند یعنی با همون هیجان اول بازار و میشه حدود ۲.۵ به بالا ازشون سود گرفت.
بلافاصله بعد از خرید سهم رو ۴ درصد بالاتر برای فروش میزاری.
استاد پرسید: «سخنرانی هروه رو گوش کردی؟» گفتم: «بله!»
- بیست سال قبل توی یه کنفرانس یه سخنرانی داشتم. اون روز، بعد از تموم شدن حرفای من، حضار همین‌قدر با شور و حرارت برای من دست زدن و تشویقم کردن...
- خیلی خوبه.
- اما اون روز من دقیقا برعکس حرفایی رو که امروز هروه زد ثابت کرده بودم...
- ...
- بیست سال با تئوریام کنفرانس دادم و برام دست زدن... و امروز هروه خلاف اون حرفا رو ثابت می‌کنه و براش همون‌قدر دست می‌زنن...
- ...
- «حضار» کارشون دست زدنه... این تویی که
در سمرقند بودیم و خوارزم‌شاه سمرقند را در حصار گرفته بود و لشکر کشیده، جنگ می‌کرد. در آن محلّه دختری بود عظیم صاحب جمال، چنان‌که در آن شهر او را نظیر نبود. هر لحظه می‌شنیدم که می‌گفت:«خداوندا کِی روا داری که مرا به دست ظالمان دهی؟ و میدانم که هرگز روا نداری و بر تو اعتماد دارم.» 
چون شهر را غارت کردند و همه خلق را اسیر می‌بردند و کنیزکانِ آن زن را اسیر می‌بردند، او را هیچ المی نرسید و با غایت صاحب جمالی کس او را نظر نمی‌کرد. تا بدانی که هر ک
دانلود نوحه و مداحی جدید محرم 97 با نوای مداحان مشهور کشور از جمله: حاج محمود کریمی، حاج منصور ارضی، سید مجید بنی فاطمه، جواد مقدم، میثم مطیعی، سید مهدی میرداماد، سیب سرخی، طاهری و … به صورت لحظه‌ای و با لینک مستقیم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
دانلود نوحه و مداحی جدید محرم 97
همچنین علاقه‌مندان به مداحی با زبان‌های مختلف ترکی، لری و عربی نیز می‌توانند در اینجا نسبت به دانلود نوحه ترکی و مداحی لری اقدام نمایند.
برنامه مداحی محرم 97
هیئت: ر
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید.ویــــــــــروس کــــــرونـــــــــــا :علائم : سر درد - گلو درد - سرفه کردن - تب شدید.انتقال : حیوانات - اشیاء آلوده - دست دادن - هوا (عطسه).پیشگیری : در موقع سرفه یا عطسه دهان خود را بپوشانید - اجتناب از دست دادن و تماس با افراد بیمار استفاده مرتب از ماسک توسط افراد مبتلا به ویروس - شستن مرتب دستها با آب و صابون به مدت 20 ثانیه.دانلود با کیفیت بسیار بالا و رایگان در https://eitaa.com/zainia
اتَّخَذُوا أَحْبَارَهُمْ وَرُهْبَانَهُمْ أَرْبَابًا مِّن دُونِ اللَّهِ وَالْمَسِیحَ ابْنَ مَرْیَمَ ... (31) توبه-(آنها) دانشمندان و راهبان خویش را معبودهایى در برابر خدا قرار دادند و مسیح فرزند مریم را...اونقدر علماء و دانشمندان و پدران روحانی، خودشون رو بزرگ کردند که به مردم قبولاندند میتونن در کنار خدا دستور و حکم شرعی بدن و مردم ساده از فکر گرفته شده هم ازشون میپذیرفتند...من تحلیلم اینه عیسی رو هم اگه در حد خدایی بالا بردند یه جهتش همینه ک
ای سایه یِ بالا سرِ خواهر، برادر
ای جانِ از جانِ خودم بهتر، برادر
خواهر همان احساس مادر بر برادر
دارم برایت می شوم مادر، برادر
**
ای سوره ، چشمی بر منِ آیه بیانداز
یعنی نگاهی هم به همسایه بیانداز
یک بار دیگر بر سرم سایه بیانداز
بر خواهرانش سایه دارد هر برادر
**
چیزی به غیر از چشم تر دارم؟ ندارم
از گوشه ی زندان خبر دارم؟ ندارم
اصلاً نمی دانم پدر دارم ؟ ندارم؟
دیدم کمالاتِ پدر را در برادر
**
از جانب زُلفت صبایی می فرستی؟
با التماس من دعایی می فرستی
روزى استادی درشروع کلاس درس، لیوانی پراز آب به دست گرفت. آن را بالا گرفت که همه ببینند... بعد از شاگردان پرسید: به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟
شاگردان جواب دادند: 50 گرم، 100 گرم، 150 گرم...
استاد گفت: من هم بدون وزن کردن، نمی دانم دقیقا“ وزنش چقدراست. اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
شاگردان گفتند: هیچ اتفاقی نمی افتد.
ادامه مطلب
وارد مکانیکی شدم و از اولین آقایی که دیدمش پرسیدم: ببخشید آقا. صاحب این جیپ کیه؟ و به جیپ اسپرتی که بیرون پارک شده بود اشاره کردم. نگاهش رو از صفحه‌ی گوشیش گرفت و گفت: بفرمایید. چشمام قلبی شد و هول کردم. با ذوق گفتم: راستش هیچی فقط میخواستم بهتون تبریک بگم بابت این جیپ قشنگی که دارین. من خودم عااشق جیپم! در جوابم سمت چپ لبش رو یکم برد بالا و گفت: مرسی. لبخند نزد. سمت چپ لبش رو یکم داد بالا و گفت: مرسی.و من وقتی داشتم میرفتم خونه به این فکر میکردم که
هیپرکلسترولمی فامیلی یا کلسترول بالا چیست؟
هیپرکلسترولمی یا کلسترول بالا فامیلی بر مسیر پردازش کلسترول بدن شما تاثیر می‌گذارد به همین دلیل، افراد مبتلا به هیپرکلسترولمی یا کلسترول بالا فامیلی در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی و حملات قلبی قرار دارند. ژنی که باعث ایجاد هیپرکلسترولمی یا کلسترول بالا خانوادگی می‌شود، به صورت ارثی منتقل می‌شود بنابراین این بیماری از هنگام تولد در فرد ظاهر می‌شود. درمان نیز شامل مصرف دارو و رفتارهای سالم
یکی دو دوز پیش نوشت:
رفتیم سرکوچه نماز رو ب جماعت خوندیم و افطار کردیم. روزی چهارصد بار دارم استغفار میگم
وقتی ب ماه رمضان نزدیک میشم
میگم واااای دوباره چجور اخه من روزه بگیرم واقعا دوباره شروع شد
بعد وقتی شروع میشه ب طور خیلی خوبی میتونم روزه بگیرم و هیچیم نمیشه و ی جوری هم هست ماه رمضان چشم رو هم بزاری تموم شده. بعدش ب خودم میگم عه این ک چیزی نبود تموم شد من همونی بودم ک میگفتم ای واااای داره شروع میشه؟؟؟
و دعای مورد علاقه ام جوشن کبیر ک هر سا
زندگی مثل الاکلنگ بچگی هامون میمونه!برای بالا رفتن پا میکوبیم به زمین و زمان اما غافل از اینکه بعد از هر بالا رفتنی یک پایین اومدنی هم هست!

+اگر این رو آویزه گوشم کنم دیگه براحتی روحیه ام رو از دست نمیدم چرا که بعد از هر پایین اومدنی منتظر بالا رفتن میمونم!
وقتی که کوچک بودم و برف می‌بارید انتظار داشتم آدم‌ها از کار و زندگی بیوفتند اما روی فرش سفیدی که آسمان برایمان پهن کرده قدم نزنند. آقای همسایه‌ای که پارو برمی‌داشت تا راه جلوی دروازه‌اش را باز کند، ماشین‌هایی که توی خیابان بودند و آن بولدوزری که می‌آمد برف‌ها را سر و ته می‌کرد و برایمان یک تپه‌ی سیاه و سفید باقی می‌گذاشت را دوست نداشتم. از آن‌هایی که روی قسمت‌های یکدست سفید راه می‌رفتند و باکرگی‌اش را از بین می‌بردند هم لجم می‌گرف
دو رویکرد در تحلیل بنیادی وجود دارد: رویکرد بالا به پایین و رویکرد پایین به بالا. منظور این است که شما زمانی که وارد تحلیل(بنیادی) یک شرکت شوید، یا از بالا به آن سهم نگاه می کنید و ابتدا وضعیت جهانی(سیاسی، اقتصادی و ….) را بررسی می کنید، سپس اقتصاد داخلی، وضعیت صنعت و در نهایت به بررسی شرکت مورد نظر خواهید پرداخت. اما در رویکرد پایین به بالا، عکس حالت قبل رخ خواهد داد، از شرکت آغاز به کار می کنید و در نهایت با بررسی شرایط جهانی به کارتان خاتمه م
Away 2018 1080p BluRay,Hodja fra Pjort 2018,آپ اند آوی,بالا و دور,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Away 2018,دانلود انیمیشن بالا و دور Away 2018,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Away 2018,دانلود زیرنویس فارسی Away 2018,دانلود کارتون بالا و دور 2018 با دوبله فارسی,دانلود نیم بها,دوبله فارسی,دوبله فارسی کارتون بالا و دور Up and Away,سایت دوستی ها,کارتون بالا و دور Away 2018 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
1 ... 2 .... 3 .... امتحان میشه(:با عرض سلام خدمت همه حضار و بزرگوارانی که صدای بنده رو میشنوند، و هر از گاهی میومدن اینجا و میدیدن خبری نیست و احتمالا یه صلواتی نثار من میکردن.
ایشالا میخوام دوباره برگردم به میادین.دعا کنید فقط خواهشا.
آموزش نماز:
شروع نماز، تکبیرة الاحرام"نماز" با گفتن " الله اکبر" آغاز می شود، گفتن "الله اکبر" در آغاز نماز به معنای جدایی از غیر خدا و پیوستن به اوست.اعلام بزرگی پروردگار و دوری جستن از تمام قدرتهای دروغین است.با این تکبیر به حریم نماز وارد می شویم و برخی کارها بر ما حرام می شود. هنگامی که نماز را شروع می کنیم باید متوجه باشیم که چه نمازی را می خوانیم؛ مثلا نماز ظهر است یا عصر و آن را تنها برای اطاعت فرمان خداوند بجا آوریم که این همان "نیت" است

مراسم استقبال آداب دارد
به قلم: فرهاد داودوندی- بروجردبزرگان دین و مذهب ما بارها تاکید داشته اند که کار بسیار پسندیده ای است اگر مسافری پس از مدتها دوری  وقتی به زادگاه خودش بر می گردد، به  استقبال آن فرد برویمطبیعتا  با حضور استقبال کنندگان، فردی  نیز که وارد شهر و دیار خودش می شود ملزم است  مواردی را به احترام استقبال کنندگان رعایت کندجدای از اینکه در عصر جدید باید برنامه ورود دقیقا برنامه ریزی شده باشد تا حوصله استقبال کنندگان سر نر
کدام حرکات ورزشی برای سیکس پک مناسب ترند؟متاسفانه شکم یکی از اولین نقاط بدن است که چاقی، رژیم غذایی نادرست و سبک زندگی اشتباه را نشان می دهد و در عین حال که خیلی سریع می تواند اندام را نافرم کند خیلی دیر به حالت ایده آل باز می­گردد. الزاما افرادی که شکم بزرگ دارند، چاق نیستند ولی نداشتن تحرک، نشستن بیش از حد و بسیاری موارد دیگر می­تواند باعث شود تا آنطور که می­خواهند شکم صاف و زیبا نداشته باشند. در کنار اینکه رژیم غذایی برای داشتن شکم صاف و س

روش های تحریک جنسی و عشق بازی با همسر

برای داشتن رابطه جنسی دانستن راه‌های تحریک جنسی زنان و مردان لازم و ضروری است

لمس و ماساژ برای تحریک جنسی همسر
انجام ماساژ تحریکی به صورت یک عمل منظم و مرتب در ارتباطات جنسی یکی از مؤثرترین راههای افزایش رابطه فیزیکی و احساسی است. ملاعبه و نوازشهای گرم دستها بر روی پوست، طریقی که دستها بر روی بدن می چرخند، و لمس آهسته عضلات و بافتها همه با زبان بی صدای لمس، گویای حس درونی شما نسبت به یکدیگر است.
ا
دفاع این بنده خداست، یاد دفاع خودم افتادم.
خب یه سه چهار ماهی دیر شده بود، همین طوری که عمه هام الان می گن دیر شده پس کی زن می گیری، اون موقع ها هم می گفتن دیر شده، پس کی دفاع می کنی. کلا دیفالتشون همینه: دیر شده پس کی...!
بگذریم، روز دفاعم همه استادا اومده بودن، همه حضار هم نشسته بودن، من اومده بودم تو سالن زنگ بزنم به استاد راهنمام. بالاخره جناب پروفسور با بیست دقیقه تاخیر رسید و با هم رفتیم داخل و من یکهو رفتم پشت تریبون. انگار همه استرس های عال
مردان رداپوش نتوانستند از در بیایند،بنابراین دیوار را پایین اوردند. صدای انها از طبقه ی بالا می امد.
در حال بالا رفتن از پله ها بودند که چیزی مانند سایه از تاریکی گذشت. لحظه ای بعد پسری نوجوان جلو امد و تمام راه پله را پایین اورد. در حالی که مزه ی گچ و خاک را در دهانشان حس میکردند بلند شدند و سرفه و پرواز کنان به طبقه بالا رسیدند. دقیقا در همان لحظه که فکر میکردند چیزی نمیتواند از این بدتر شود،کل خانه منفجر شد.
عده ای نفهمیدند چه شد،اول صدا و بعد
یک چیزی از یک جایی انگار دارد چنگ می‌زند تا خودش را به یک بالایی برساند. آن چیز از جنس فکرهای فصلی و موهومات قلبی است. آن جا؛ حنجره و گلوی یک ذهن مفلوک است که پر از خراش چنگ‌ها شده است. و آن بالا... آن بالا... .
چارلی یک بار یک محشری درمورد لکنت نوشته بود؛ کشتی درون بطری! آواهایی که  خود را می‌رسانند اما پشت دندان‌ها گیر می‌کنند.
حقیقتا نفسم گرفت!
غیرممکن احمقانه‌ی ناشی از ترس. ترس زاییده‌ی زندگی بین آدم‌ها، و استعداد شگرف این گونه‌ی انگار خلق
در این مقاله در مورد سیستم ترجمه همزمان که یکی از تجهیزات اتاق کنفرانس می باشد می خواهیم صحبت کنیم.

سیستم ترجمه همزمان به منظور قابل درک نمودن مفاد جلسات برای میهمانان بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم تورگاید نیز برای بازدیدکنندگان از موزه ها یا گالری ها زمانی که حضار از راهنما تور به دور هستند یا ازدیاد جمعیت موجب ایجاد مشکل در ارتباط بین راهنما و بازدیدکنندگان می شود کاربرد دارد. هر دو این سیستمها عملکرد مشابه داشته و جز سیست
مردان رداپوش نتوانستند از در بیایند،بنابراین دیوار را پایین اوردند. صدای انها از طبقه ی بالا می امد.
در حال بالا رفتن از پله ها بودند که چیزی مانند سایه از تاریکی گذشت. لحظه ای بعد پسری نوجوان جلو امد و تمام راه پله را پایین اورد. در حالی که مزه ی گچ و خاک را در دهانشان حس میکردند بلند شدند و سرفه و پرواز کنان به طبقه بالا رسیدند. دقیقا در همان لحظه که فکر میکردند چیزی نمیتواند از این بدتر شود،کل خانه منفجر شد.
عده ای نفهمیدند چه شد،اول صدا و بعد
دلار بعد از مدتی ثبات در دامنه 11 تا 11 هزار و 500 تومان، در هفته گذشته پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، روندی افزایشی به خود گرفت و تا قله 12 هزار و 800 ومان بالا رفت. با این حال تب تند بازار خیلی زود عرق کرد.

به گزارش اعتدال، در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه دلار تا مرز 12 هزار تومان عقب‌نشینی کرد و در نهایت روز چهارشنبه به 11 هزار و 900 تومان برگشت؛ جایگاهی که صبح امروز شنبه نیز کار خود را از آن آغاز کرده و آخرین اخبار از بازار ارز حاکی از آن است که د
درمان خانگی برای چربی خون بالا و تغذیه ی مناسب این افراد
چربی خون بالا یک وضعیت مزمن است اما در بسیاری موارد از طریق رژیم غذایی سالم و تمرین منظم معکوس قابل برگشت است.چربی خون و کلسترول بالا معمولا بیماری قابل توجهی نیست، اما به طور جدی بر روی بدن تاثیر می گذارد , به طور کلی کلسترول بالا، می تواند منجر به انباشت پلاک در شریان ها شود، که به نام آترواسکلروز شناخته می شود.
این پلاک ها موجب گرفتگی رگ های خونی می شود و حمله قلبی و سکته را در پیش د
نکات تغذیه ای برای کنترل فشار خون بالایک موز با اندازه متوسط حاوی 450 گرم پتاسیم است و بر همین اساس، یکی از قدرتمندترین داروهای طبیعی برای کنترل فشار خون محسوب می شود
فشار خون بالا یکی از بیماری های رایج در نقاط مختلف جهان محسوب می شود. دنبال کردن یک رژیم غذایی ناسالم و کم تحرکی از جمله عوامل موثر در ابتلا به فشار خون بالا هستند.
ادامه مطلب

موقع هایی ک چیزی بِ چیزی مرتبط است و تلپاتی از سر و کولم بالا می رود طبیعی است کِ پاهایم بِ دنبال احساساتم بدوند.اما زمان هایی مثل الان ک احساساتم بِ تنهایی بدونِ هیچ نشانه ای فعال می شوند ترسناک اند؛ میدانی یک چیزی می خواهد بشود و تو بی حس می شوی و کمترین حرکتی در خلاف جهتش نمی کنی و یا حتی در جهتش.تو فقد دست هایت را باز کرده ای و شکمت را پرِ هوا کرده ای و خوابیده ای روی آب تا جریانِ راکد آب تکانی بخورد و تو را به سویی ببرد، یا همینطور در وسط ا
۱. بچه که بودم چادر نماز مامان رو می‌پیچیدم دکلته طور دور خودم ، دنباله بلندش روی زمین و از سه پله هال که به طرز شگفت آوری در خیالم پلکانی بلند با صدها پله بود به سبکی باد خرامان، علیرغم کفش های پاشنه تق تقی، پایین میومدم. در حالی که همه حضار مبهوت دامن پیراهن من بودند که در نور سرسرا از زاویه ای نقره ای بود و با یک چرخش کوچیک بارقه های سبزش پدیدار میشد. نرمی ابریشم پارچه پیراهن خیالی لبخندی بی ادعا روی لبهام میآورد که زیبایی انکار ناپذیرم رو م
با سلام یکی از دقدقه های مدیران شبکه و مسئولان آی تی در دنیای روز مره بالا برن امنیت هاست ها و سایت و سرور بود است که به برسی تمامی آنها پرداختیم در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما یاد بدهیم که به چه صورت امنیت سرور مجازی خود را بالا تر ببرید
ادامه مطلب
او از همان سنین کودکی به نماز
اول وقت اهمیت می داد و فضیلت نماز اول وقت را با هیچ چیز دیگر عوض نمی
کرد. در دوران جوانی که به ورزش کشتی می رفت روزی برای انجام مسابقات به
اتفاق هم به سالن رفتیم. مسابقات فینال بود، در میان جمعیت به تماشا نشسته
بودم که چند نفر از رقیبان با هم مبارزه کردند. نوبت به عباس [۱] رسید. چند
بار نام او را برای مبارزه خواندند، امّا او نبود و حاضر نشد، تا اینکه
دست رقیب او را به عنوان برنده مسابقه بالا بردند
ادامه مطلب
یک زمان آقای بهمن مقصودلو مستندی دربارۀ احمد شاملو شاعر ایرانی ساخت که در آن بی برو برگرد شاملو را بزرگترین شاعر معاصر معرفی کرده بود. با 15 نفر مصاحبه شد که تمام آن‌ها شاملو را بالا بردند اما به هیچ انتقادی در این مستند پرداخته نشد. حتی یکی از مصاحبه کنندگان می‌گفت شاملو دومین شاعر بزرگ ایران بعد از حافظ است!
آخرین سخنرانی احمد شاملو در دانشگاه برکلی قابل توجه است. در این سخنرانی موسیقی نی نوا حسین علیزاده را مسخره می‌کند و می‌گوید این اصل
خیلی وقت ها بین حرف های ادم های موثر دنبال نقشه ای می گردیم که بگوید از کجا شروع کنیم.به ادم های موفق نگاه می کنیم تا ببینیم هم سن ما که بوده اند چه راهی را پیش گرفته اند.اما چند تا از این خاطره ها را که بشنویم می فهمیم نقطه ی شروع ادم ها مخصوص خودشان است و نمی شود از ان الگو گرفت.تنها اشتراک همه ی این داستان ها در یک چیز است عشق و علاقه. و در خاطره هایشان عمران صلاحی توضیح داده اند که چطور پایشان به طنز نویسی و غیره... باز شده است.شروع کار انها خاص ب
معرفی فیلم بالا و پایین 2011،داستان ؛دو دنیا یکی در بالا یکی در پایین قرار دارد دنیای بالا یی پولدار و دنیایی پایین فقیر ارتباط میان دو دنیا اکیدا ممنوع است یک پسر از دنیایی پایین عاشق دختری از دنیای بالا میشود ولی طی حادثه ای دختر حافظه اش را از دست می دهد.... برنده جایزه اسکار بهترین جلوه های ویژه،اگه این فیلم رو ندید زندگی تون بر فناس چون انقدر قشنگ بود که همه رو میخ کوب میکنه جلوه های ویژه اش واقعا بی نهایت ه میتونیم بعد ارباب حلقه ها این فیل
خیلی وقت ها بین حرف های ادم های موثر دنبال نقشه ای می گردیم که بگوید از کجا شروع کنیم.به ادم های موفق نگاه می کنیم تا ببینیم هم سن ما که بوده اند چه راهی را پیش گرفته اند.اما چند تا از این خاطره ها را که بشنویم می فهمیم نقطه ی شروع ادم ها مخصوص خودشان است و نمی شود از ان الگو گرفت.تنها اشتراک همه ی این داستان ها در یک چیز است عشق و علاقه. و در خاطره هایشان عمران صلاحی توضیح داده اند که چطور پایشان به طنز نویسی و غیره... باز شده است.شروع کار انها خاص ب
سه ماه رویایی
ما سه ماه در بانه مستقر بودیم.از میان بچه هایی که با هم اعزام شدیم،کاظم یک باره در معنویات اوج گرفت.یک باره تا آسمان ها بالا رفت.کار به جایی رسید که دیگر گفتنی و شنیدنی نیست!
اما چرا شخصیتی مثل کاظم اینگونه بالا رفت؟این سوال را از عالمی که خودش سال ها در جبهه حضور داشت پرسیدم.
ادامه مطلب فردا.....
‌انیشتین
برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در دانشگاه از راننده مورد اطمینان خود کمک می
گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها
در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز
انیشتین در حالی که در راه دانشگاه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می
کند؟
راننده اش پیشنهاد داد که آنها جایشان را عوض کنند و او جای انیشتین سخنرانی
کند چرا که انیشتین تنها در یک دانشگاه استاد بو
برای دستیابی به مشخصاتی همچون عایق بندی صوتی بالا، پایداری در برابر حریق، پایداری در برابر رطوبت و پایداری مکانیکی بالا در دیوارها، به کارگیری این پنل ها بهترین گزینه می باشد. وانگهی اجرای دیوارهای ضد سرقت، ضد گلوله و حصار با بلندی بالا، به راحتی امکان پذیر خواهد بود.
از این پنل ها در سقفهای کاذب یکپارچه نیز کاربرد می شود، که امکان پیوندیدن بارهای وزین تر نسبت به سقف دروغین با پنل های معمولی را دارا می باشد.
صفحات روکش دار گچی DIAMANT کناف
افرادی که سر مرگ را کلاه گذاشتند :آیا قبول دارید که بعضی از افراد به صورت خدادادی و یا شانسی خیلی سخت جان و خوش شانس هستند؟ خیلی سخت است که از هواپیما سقوط کنین و یا از حمله ی خرس جان سالم به در ببرید اما خب استثنا پیدا میشود و افرادی هستند که از موقعیت ها و حادثه هایی جان سالم به در بردند که باورش خیلی سخت است. در این پست قصد داریم تا افرادی را برای شما معرفی کنیم که حتی از مرگ هم جان سالم به در بردند. با ما همراه باشید. 
ادامه مطلب
وقتی که دستهای دخترک را گرفت اندامش را به لرزه واداشت. لحظه ای با دودلی سرش را بالا گرفت و به او خیره شد. و آنطور خیره خیره نگاه کردن، با آن چشمهای درشت و اشک آلود. اما دوباره سرش را پایین انداخت.
پسرک میخواست رگهای دختر را به دندان بکشد و خون درونش را مزه کند. میخواست تمام استخوان های دخترک را در آغوشش خرد کند. 
بعد هم دخترک همانطور که سرش را پایین گرفته بود گفت: خداروشکر که مسواک میزنه. حداقل دندون هاش سالمه...

خدا فرزندی ندارد تا فرزند دیگری باشد و زاده نشده تا محدود به حدودی گردد و برتر است از آن که پسرانی داشته باشد و منزه است که با زنانی از دواج کند. اندیشه ها به او نمی رسند تا اندازه ای برای خدا تصور کنند و فکرهای تیزبین نمی توانند او را درک کند تا صورتی از او تصور نمایند، حواس از احساس کردن او عاجز و دستها از لمس کردن او ناتوان است و تغییر و دگرگونی در او راه ندارد و گذشت زمان تأثیری در او نمی گذارد، گذران روز و شب او را سال خورده نسازد و روشنای
زمانی که مهدی تازه زبان باز کرده بود از اولین کلمه هایی که گفت این بود: شهیدم کن... .
خیلی برایم عجیب بود. بزرگ تر که شد، می گفت مامان، این دنیا با همه قشنگی هایش تمام می شود.
بستگی به ما دارد که چطور انتخاب کنیم. مامان شهدا زنده اند.
سر نمازهایش به مدت طولانی دستش بالا بود و گردنش کج! من هم به خدا می
گفتم: خدایا! من که نمی دانم چه می خواهد هر چی می خواهد به او بده.
می دانستم دنبال شهادت بود. هیچ گاه هم زیر بار ازدواج نرفت. مهدی همه زندگی ام بود.
شب های
خواص و فواید ماساژ صورت- بهبود حالت عضلات و پوست صورت. پوست نرمتر و با قوام تر می شود
۲- ریلکس شدن عضلات صورت وچشمها
۳- تسکین سر درد ها و دردهای ناحیه صورت
۴- کاهش چین وچروک ریز و کم عمق پوست صورت
۵- تحریک جریان خون
۶-کاهش استرس و تنش
 نکته:پیش از ماساژ صورت دستهای خود را با آب و صابون کاملا بشویید.
نکته:پیش از اقدام به ماساژ آرایش صورت خود را کاملا پاک کنید.
نکته:چنانچه پوست صورت شما دچار آکنه و یا زخم است از ماساژ دادن صورت
خودداری کنید.

طی چند میلیارد سال دیگر درخشندگی بسیار زیاد خواهد شد و دمای زمین به 100 درجه سانتیگراد میرسد و اول یخچال ها آب شده و آب دریا ها و اقیانوس ها بالا خواهد آمد و پیش بینی در طی این اتفاق که آب دریاها و اقیانوس ها بالا خواهد آمد،به شهر ها و روستا ها وارد کرده و آب تا خانه ها بالا می آید و بعد از این اتفاقات آب ها شروع به تبخیر شدن میکنند و طی چند سال دیگر ما انسان ها دیگر هیچ آب نداریم.
بعد از مدتی خورشید با اتمام سوخت هیدروژنی اش به یک غول سرخ تبدیل خوا
عایق کاری صوتی تالارهاسالن اجتماعات و تالارها همواره محلی برای برگزاری رویدادهایی با حضور تعداد زیادی از حضار می باشد. کیفیت این محیط ها و برخوداری از استانداردهای اولیه از جمله موارد مهم می باشد. با عایق کاری صوتی تالارها و سالن ها اجتماعات می توان به کیفیت آن ها افزود.از تالارها برای برگزاری جشن ها، کنسرت، نمایش و یا سخنرانی استفاده می شود، افراد زیادی در اینگونه مراسم شرکت می کنند. از اولین الزامات یک تالار و سالن اجتماعات خوب این است ک
      مشق 
به نقل از روزنامه های داخلی کشور ، اینترنت جهانی  در شب جمعه  در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
چندی پیش با توجه به بالا رفتن نرخ سوخت  مصرفی از سوی مقامات دولت جمهوری اسلامی ایران  ، که موجب اعتراضات شدید جمعی از هموطنانمان  عزیزمان در شهر های مختلف شد  ، و از طرفی شایعه پراکنی های متعدد شبکه ها و رسانه های غربی ، اینترنت جهانی در ایران قطع گردید . اما حال با توجه به آرام شدن جو داخلی ، بنا به گفته چندی از روزنامه های داخلی اینترنت جهانی در  س
1. سخنرانی‌ را با ادای‌ احترام‌
(خوش‌آمدگویی‌) به‌ مقام‌های‌ مختلف‌ عالی‌رتبه‌ حاضر در مجلس‌ و عموم‌
مخاطبان‌ شروع‌ کنید (مثلا" جناب‌ آقای‌ رییس‌، اعضای‌ محترم‌ هیئت‌
مدیره‌، حضار گرامی‌).
2. معمولا" اندیشه‌ سازمان‌بخش‌ سخنرانی‌ را
در اولین‌ یا دومین‌ پاراگراف‌ به‌ روشنی‌ بیان‌ می‌کنند. بسیاری‌ پیشنهاد
می‌کنند که‌ سخنرانی‌ با یک‌ نقل‌ قول‌ آغاز شود. اما تجربه‌ نشان‌ داده‌
است‌ که‌ نقل‌ قول‌ اگر سنجیده‌ انتخا
وقتی کودکتان کنترل سر خود را دارد و تقریبا در زمانی که یاد می گیرد، خودش با کمک شما بنشیند، یاد خواهد گرفت غلت بخورد. او بالاخره یاد خواهد گرفت، از پشت به شکمش بیافتد و بالعکس، و او این مهارت نوظهور را برای مقداری این طرف و آن طرف رفتن، استفاده می کند. انگیزه اولین غلت ها، اغلب یک اسباب بازی دور از دسترس  یا شما هستید.
این مرحله چه زمانی اتفاق می افتد؟
کودک ۴ ماهه ممکن است بتواند از روی شکمش به پشت برگردد. گرچه ممکن است برای اینکه بتواند از پشت
سر کلاس دوست نداشتنی فیزیک ۲ با استاد سخت گیرمون بودیم که وسط مبحثای پیچیده برگشت گفت کیا این فیزیک رو دوس دارن؟ پنج نمره میدم به کسایی که بگن دوس دارن. بار اول یک نفر دستش رو برد بالا و استاد گفت ۵ نمره بهت میدم. بار دوم گفت یه فرصت دیگه میدم هرکی بگه دوست داره ۵ نمره میگیره. اینبار نصف کلاس دستاشون بالا بود. بار سوم پرسید و تعداد بیشتری به دروغ دستشون رو بالا برده بودن تا نمره بگیرن و بغل دستیم در حالی که دستش رو بالا گرفته بود توی گوشم زمزمه م
سلام و عرض ادب
محتوای پوشه این مطلب هر هفته 2 الی 3 بار آپدیت میشه تا وقتی که کامل شه و این توضیحات پاک شن.
لینک این مطلب برای دسترسی راحت تر در لینک های مهم وبلاگ قرار خواهد گرفت...
لطفا با دقت بالا ببینید و تفکر کنید! آیا برای روبرو شدن با خالق خودتون آماده هستید؟ آیا اعمالتون شمارو نجات خواهد داد؟ یا بالعکس...!

ابن جوزی یکی از خطبای معروف بود. روزی بالای منبر که ۳ پله داشت برای مردم صحبت می کرد زنی از پایین منبر بلند شد و مسئله ای پرسید.ابن جوزی گفت: نمی دانم.زن گفت: تو که نمی دانی پس چرا ۳ پله از دیگران بالاتر نشسته ای؟ او جواب داد: این سه پله را که من بالاتر نشسته ام به آن اندازه ای است که من می دانم و شما نمی دانید و به اندازه معلوماتم بالا رفته ام. اگر به اندازه مجهولاتم می خواستم بالا روم، لازم بود منبری درست می شد که تا فلک الافلاک بالا می رفت.

درمان فشار خون بالا
به طور کلی داشتن رژیم غذایی متعادل و کم نمک، دوری کردن از استرس و داشتن فعالیت بدنی و ورزش مناسب به کنترل فشارخون کمک می‌کند.
 در بین مواد غذایی کاهنده فشارخون بالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ادامه مطلب
شنبه با جناب برادر پاشدیم رفتیم دکتر . برگشتنی یه چند قطره ای از بینی مبارک مان خون اومد . سوار اتوبوس شده بودیم ، توی قسمت مردونه وایساده بودیم ، داداش بزرگه پرسید خوبی ؟ گفتم نه ! و همون طور که بازوش رو گرفته بودم سرم رو به سینه ش تکیه دادم و بهش گفتم دارم غش میکنم . ( احتمالا حضار پیش خودشون گفتن اَه اَه خجالتم خوب چیزیه این جلافت ها توی ملاء عام ؟؟؟ ) فکر کنم چند ثانیه بعد من کف اتوبوس بودم داداش بزرگه دستمو گرفته بود میگفت خوبی ؟؟ گفتم آره خوب
بسته پذیرایی پایان نامه
بسته پذیرایی پایان نامه و جلسه دفاع از پایان نامه قطعا یکی از مهم ترین اتفاقات برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و دکترا می باشد، وجود برنامه ریزی برای تمام دقیقه های این مراسم ضروری است .
وجود وظایف متعدد و تلاش برای کنترل شرایط حاکم بر فضای جلسه،امادگی برای ارائه ،آماده کردن پاورپوینت .... عواملی هستند
که حتی اگر برای تمام آنها نیز فکری کرده باشید باز هم نگرانی هایی وجود دارد.
پذیرایی از حضار و اساتید یکی ازاین دغدغه ها
دانلود موزیک ویدیو عروسی از نریمان
دانلود اهنگ حالا حالا دستا بره بالا مونا
آهنگ حالا حالا حالا همه دستا به بالا اپارات
آهنگ حالا حالا همه دستا به بالا آپارات

اهنگ حالا حالا حالا حالا همه دستا ب بالا

متن آهنگ حالا حالا همه دستا به بالا

کلیپ آهنگ حالا حالا حالا همه دستا به بالا

اهنگ بندری حالا حالا
کاهش سریع فشار خون بالا کاهش سریع “فشار خون بالا” برای حفظ جان فرد مبتلا با راه و روش طبیعی ممکن است. درست است که داروها در این زمینه خوب عمل می کنند ولی بدون دارو هم می توان فشار خون را کاهش داد.                                                                                                                                                                     
ادامه مطلب

شیرودی در کنار هیلکوپتر جنگی‌اش ایستاده بود و خبرنگاران هر کدام به نوبت از او
سوال می‌کردند. خبرنگار ژاپنی پرسید: شما تا چه هنگام حاضرید بجنگید؟ شیرودی خندید.
سرش را بالا گرفت و گفت: ما برای خاک نمی‌جنگیم ما برای اسلام می‌جنگیم. تا هر زمان
که اسلام در خطر باشد. این را گفت و به راه افتاد. خبرنگاران حیران ایستادند.
شیرودی آستین‌هایش را بالا زد. چند نفر به زبان‌های مختلف از هم پرسیدند: کجا؟
خلبان شیرودی کجا می‌رود؟ هنوز مصاحبه تمام نشده!
زن و شوهری بعد از سالیانی که از ازدواجشون می گذشت در حسرت داشتن فرزند به سر می بردند. با هرکسی که تونسته بودند مشورت کرده بودند اما نتیجه ای نداشت، تا این که به نزد کشیش شهرشون رفتند. پس از این که مشکلشون رو به کشیش گفتند، او در جواب اون زوج گفت: ناراحت نباشید من مطمئنم که خداوند دعاهای شما رو شنیده و به زودی به شما فرزندی عطا خواهد نمود. با این وجود من قصد دارم به شهر رم برم و مدتی در اون جا اقامت داشته باشم، قول می دهم وقتی به واتیکان رفتم حتما
قوانین بلک جک در بهترین سایت های شرط بندی ایرانی :
مقررات بازی بلک جک در کازینو انلاین اگربازیکن در دو کارت ابتدایی بازی لک جک خویش دریافتی به امتیاز ۲۱ نرسد، اصطلاحا Blackjack و یا این که Natural خواهند نامید و میتواند به صورتی باشد که یک کارت آس و یک کارت تصویر در مشت بازیکن قرار خواهد گرفت. در شرایطی‌که امتیاز دیلر یا این که بازیکن اضافه از 21 بشود سوختن یا این که bust حادثه خواهد زمین‌خورد اعتنا نمائید که مدام صندلی‌ خالی‌ باشد برای نشستن روی میز
این روزها نمیشه با خودم به این موضوع آسیب رفتار خانواده ها نسبت به فرزندهاشون فکر نکنم . بارها بارها فکر کردم از این که چرا باید خانواده به شخصیت فرزند هاشون توهین کنن . از این که ذهن شون به این بسته شده که بچمون باید سریع پله ها ترقی رو بالا بره ولی اگه نتونه براهه بالا مستحق تحقیر و قضاوت شدن هستش . چرا باید به یه همچین نگرشی برسیم ؟ چرا باید فکر کنیم که همه باید پله ها ترقی رو بالا برن واقعا فک میکنین اگه نتون برن جلو باید احساست شون رو پای مال
راستش ته دلم میدونستم که دوباره میبینمش، برای همین وقتی سوار اتوبوس شد چند لحظه بعد، از پله های اتوبوس رفتم بالا، تا مطمئن شم جایی که نشسته راحته. نشسته بود کنار یه زن چادری، حواسش نبود، سرش تو گوشی بود. نگاهش کردم و اومدم پایین ...بعدا گفت که زن چادری بهش گفته که آقاتون اومده بود بالا، انگاری باهاتون کار داشته... 
حالا که خوب فکر میکنم اون روز فقط برای اینکه خیالم راحت بشه نیومدم بالا مثل وقتی بود که میری سراغ یخچال، درشو بی دلیل باز می‌کنی و
مستقلانه نشستن، به کودک شما چشم انداز جدیدی از جهان می بخشد. وقتی که  عضلات کمر و گردنش به اندازه کافی برای عمودی نگه داشتنش قوی هستند و فهمیده است پاهایش را کجا قرار دهد تا واژگون نشود، تنها مقداری زمان خواهد برد، تا به سوی چهاردست و پا رفتن، ایستادن و راه رفتن برود.
این مرحله چه زمانی اتفاق می افتد؟
معمولا هر کودک 4 ماهه حداکثر تا ۷ ماهگی یاد می گیرد مستقلانه بایستد. این نزدیک به همان زمانی است، که او در غلت خوردن و بالاگرفتن سرش مهارت پیدا
فکر را پَر بدهیدو نترسید که از سقف عقیده برود بالاترفکر باید بپردبرسد تا سر کوه تردیدو ببیند که میان افق باورهاکفر و ایمان چه به هم نزدیکند"فکر اگر پَر بکشد"جای این توپ و تفنگ، اینهمه جنگسینه ها دشت محبت گردددستها مزرع گلهای قشنگ"فکر اگر پر بکشد"هیچکس کافر و ننگ و نجس و مشرک نیستهمه پاکیم و رها...
نیما یوشیج
فروش عمده ژل ضد عفونی کننده دست و سطوح

فروش ژل ضد عفونی کننده دست و سطوح جاودانهدارای اثر ضد باکتری،ضدقارچ ،  ضد ویروس ،ضد آنفولانزاسازگاری بالا با پوستدارای مواد نرم کنندهدارای اثر بخشی بالاHand sanitizer Gel------------------------------------------------فروش: 09024368946فروش: 09057071743------------------------------------------------دفتر تهران: 021284203-------------------------------------------------فروش به صورت عمدهکارتن 500 عددی = هرعدد 7000 توماندبه 20 لیتری 2/000/000 توماندرصورت عدم پاسخگویی پیام ارسال فرمایید. کارشن
از دید حاکمان خبرنگاری که سوال می‌پرسد سائل است، نیازمند است. باید شهرداری امثال آن‌ها را از سطح شهر جمع کند تا این همه تخم لق در دهان مردم نکارند. انقلاب کردیم تا شخص اول مملکت را پاسخگو کنیم، شخص اول زالد و ولد کردند، حالا باید زورمان به نگهبان سرویس‌ بهداشتی برسد و اگر بتوانیم او را بابت اسکناس‌های کثیف پاسخگو کنیم. راست می‌گویید عالیجناب! زن و بچه را چه به سوال و جواب؟ خبرنگاران هم دو حالت بیشتر ندارند یا زن هستند یا بچه، با این تفاوت ک
چند نفر از دوستان خود را دور یک میز بنشانید و چهار سکه هم شکل را در چهار گوشه یک کلاه قرار دهید. سپس به یکی از حضار بگویید
که در غیاب شما یکی از سکه ها را برداشته و تاریخ آن را به خاطر بسپارد. سپس به دست سایر دوستان بدهدتا آنها نیز تاریخ سکه
تماشا کنند و در کلاه بگذارند. پس از چند لحظه سکه مورد نظر را حدس بزنید.
راز:با پشت دست سکه ها را لمس کرده و هرکدام را که گرمتر بود به عنوان سکه انتخابی معرفی کنید.
 یه بنده خدایی از روستا گوسفندی برای فروش به شهر می برد به گردن قوچ زنگوله ای آویزان کرد و با تنابی گردن قوچ را به دم خرش بست و حرکت کردبین راه دزدان زنگوله را باز کردند و به دم خر بستند و قوچ را بردندخر هم با چرخاندن دمش و صدای زنگوله خرکیف شده بود بعد از چند متر یکی از دزدان جلوی مرد روستایی را گرفت و گفت : چرا زنگوله به دم خر بستی کدام عاقل این کار را میکندروستایی ساده پیاده شد دید ان مرد درست می گوید گفت : من زنگوله را به گردن قوچ بسته بودمدز
❇️ غفار عباسی در 23 آذرماه 1397 اعلام کرد که دیگر جلسه ای نخواهد داشت. او با تشبیه خودش به امام رضا علیه السلام و وداع ایشان، از شاگردان خودش خواست برای مشاوره‌های اخلاقی به دیگران مراجعه کنند. این مظلوم نمایی در مراسم چهلم مادر همسرش در بهشت معصومه حادث شد. بیست روز پیش از این، یعنی در سوم آذر ماه، او از مسجد رضائیه استعفا داده بود و تمامی جلسات خودش را تعطیل اعلام کرده بود. این استعفا دو روز پس از ضرب و شتم یکی از طلاب منتقد غفار عباسی در مسجد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

راهنمای جامع خرید محصولات